Strona głównaWnętrzaDo jakich stylów aranżacyjnych pasuje drewniana mapa wieszana na ścianie?

Do jakich stylów aranżacyjnych pasuje drewniana mapa wieszana na ścianie?

Drewniana mapa to dodatek, który sprawdzi się w różnych stylach urządzania wnętrz. Mapa z drewna w bardzo dużym rozmiarze nada całemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Zastanówmy się, do jakich stylów wnętrzarskich pasuje drewniana mapa?

Styl boho

Styl boho, to styl który nawiązuje do stylistyki kojarzonej z kulturą dzieci kwiatów, a także ze stylem przywodzącym na myśl cyganerię artystyczną. Kolorowe poduszki, wietrzne dzwonki czy plecione makramy znakomicie skomponują się z taką ozdobą jak drewniana mapa. Drewno to materiał ekologiczny, połączony z feerią barw będzie stanowił znakomite uzupełnienie tego rodzaju wnętrza.

Styl minimalistyczny

Drewniana mapa świetnie wkomponuje się również w styl będący przeciwieństwem stylu boho, czyli w styl minimalistyczny. Niezależnie od tego, czy wybieramy styl minimalistyczny monochromatyczny, czy jednak stawiamy na większą liczbę kolorów, drewniana mapa świata znakomicie podkreśli oszczędność formy.

Klasyczne biuro

Mapa wykonana z drewna sprawdzi się nie tylko w domu. Drewniana mapa polityczna w odpowiednim rozmiarze znakomicie podkreśli styl biurowy. Powieszona w widocznym miejscu, natychmiast przykuje uwagę i może stać się świetnym tematem rozpoczynającym rozmowę.

Pokój dziecięcy – styl jedyny w swoim rodzaju

Drewniana mapa będzie też znakomitym dodatkiem do dziecięcego pokoju. Bez względu na wiek i płeć dziecka będzie pasowała do każdego elementu wystroju. Oczywiście trudno w takim wypadku pominąć walor edukacyjny mapy. Drewniana mapa Polski lub świata będzie znakomitym pretekstem do tego, w zainteresować dziecko takim tematem jak geografia. Mapa może być znakomitą inspiracją do planowania dalekich podróży.

Mapa z drewna sprawdzi się również w wielu innych stylach, na przykład w stylu rustykalnym czy loftowym. W mieszkaniu ozdobić można nią nie tylko salon, drewniana mapa będzie również świetnie wyglądać w kuchni. Bez względu na wybrany styl wnętrza tego rodzaju ozdoba może go podkreślać albo być dla niego interesującym kontrapunktem.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne