4 sposoby sfinansowania remontu

0
845

4 sposoby sfinansowania remontu Więc w końcu kupiłeś ten XIX-wieczny dom wiejski, który zawsze wyobrażałeś sobie, jak żyje w tym problemie, w jaki sposób sfinansujesz renowację? Łatwo jest uzyskać kredyty hipoteczne na wartość domu, nawet trochę więcej, jeśli masz dobrą zdolność kredytową, ale dziś remont może kosztować więcej niż pierwotna cena zakupu nieruchomości.

Pierwszą opcją jest sprawdzenie dostępnych zasobów. Możesz uzyskać pożyczkę pod zastaw domu, jeśli w twoim domu jest jakiś kapitał. Użyj karty kredytowej do krótkoterminowego remontu lub pożycz pieniądze od rodziców. Pomysły te można wykorzystać tylko w krótkim remoncie, po zakończeniu remontu powinieneś być w stanie refinansować swój dom i zapłacić krewnym, wysokoprocentowe karty kredytowe i rzucić dom pożyczka kapitałowa na kredyt hipoteczny.

Możesz być w stanie uzyskać „linię kredytową”. Linia kredytowa jest zwykle łatwa do uzyskania do 30 000 $ bez większego wysiłku i przy minimalnej ilości dokumentów, te linie kredytowe są dobre na krótki remont, który jest poniżej 100 000 $ znak dolara. Stopy procentowe są zwykle wysokie, ale możesz wypłacić potrzebne pieniądze i zapłacić odsetki tylko za wycofaną gotówkę, a po zakończeniu remontu możesz refinansować i zapłacić linię kredytową i połącz wszystkie swoje kredyty hipoteczne.

W zależności od zakresu remontu możesz być uprawniony do otrzymania pożyczek sklepowych i ofert kart kredytowych. Wiele sklepów domowych ma teraz własne karty kredytowe, które oferują, takie jak kredyt bez oprocentowania, przez rok możesz negocjować w dłuższej perspektywie. Ważne jest, aby spłacić pożyczkę / kartę kredytową przed upływem bezpłatnego okresu, w przeciwnym razie odsetki powrócą do początkowego zakupu. Niektóre sklepy oferują również nieoprocentowaną pożyczkę na budowę. Warunki pożyczek na budowę różnią się w zależności od sklepu. Przeczytaj uważnie drobny druk, podobnie jak w przypadku kart kredytowych, które zwykle mają limit czasowy. Ponownie jeden remont jest zakończony, możesz refinansować i spłacić pożyczkę, unikając wysokiego oprocentowania.

Pożyczki budowlane są zwykle zarezerwowane dla większych projektów. Ten rodzaj pożyczki jest pożyczką krótkoterminową, pieniądze można zaciągać w razie potrzeby, a odsetki wypłacane są od wypłaconych. Niemal wszyscy teraz oferują kredyty budowlane, a zakończenie tego procesu obniżyło koszty tych kredytów. Zaletą pożyczek budowlanych jest to, że możesz je wypłacić tak, jak potrzebujesz, po zakończeniu remontu możesz refinansować i mieć jeden kredyt hipoteczny na koniec i jeden. Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać przy zakupie kredytu budowlanego, są opłaty i opłaty finansowe, ponieważ zawsze miej oko na drobny druk ukrytych opłat.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.