Kozetki medyczne od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
287

Firma EURO-MEDICAL powstała przeszło 10  lat temu i przez wszystkie lata pracy swojego istnienia jest partnerem państwowych szpitali, klinik, przychodni lekarskich, DPSów i innych placówek medycznych w sferze dostaw sprzętu medycznego oraz aparatury. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wam służyć. Branża związana ze zdrowiem jest niezwykle ważna, a co za tym idzie jest niezwykle  odpowiedzialna.

Toteż regularnie staramy się podnosić nasza wiedzę i umiejętności, szkolimy się, aby jak najlepiej wam służyć. Współpracujemy z polskimi konstruktorami jak również inżynierami, dzięki czemu oferowane przez nas sprzęty i aparatura medyczna, są niezawodne czy nowoczesne. Ponadto sprowadzamy dla was sprzęt oraz aparaturę medyczną z oddalonych zakątków świata, zaskakując naszych klientów nowinkami z rynku medycznego. Dzięki temu nasza oferta cenowa jest bardzo bogata i w dalszym ciągu wzbogacana. Kompleksowo zaopatrujemy placówki medyczne na terenie całej Polski. W ofercie EURO-MEDICAL w zakresie aparatury medycznej znajdziecie Państwo: monitory pacjenta, pulsoksymetry, elektrokadiografy, kardiotokografy, ssaki medyczne, defibrylatory, pompy infuzyjne oraz wiele, wiele innych. Ponadto mamy szeroką ofertę sprzętu medycznego, łóżka szpitalne jak i do opieki domowej, wózki anestezjologiczne, wieszaki kroplówek, fotele ginekologiczne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak i siedzącej, wózki inwalidzkie, parawany, wózki zabiegowe, wózeczki oddziałowe, szafy lekarskie. Zapraszamy na nasza stronę firmową www.euro-medical.pl w celu zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

Euro-medical sklep medyczny – poznaj ceny szafek przyłóżkowych

Nasi sprzedawcy pomogą wam doradzić najlepsze rozwiązanie w zakresie wyboru czy sprzętu medycznego do Państwa placówki. W doborze bierzemy pod uwagę Państwa oczekiwania, możliwości budżetowe jak i miejsce przeznaczenia sprzętu oraz aparatury. Nie zawsze najdroższe rozwiązanie jest najtrafniejsze, wiemy to, dlatego możecie Państwo liczyć na naszą grupę sprzedawców. Wiemy też jak ważny dla naszych odbiorców jest czas dostawy zamówionego wyrobu. Euro-medical posiada spory magazyn, w którym utrzymujemy wysokie stany magazynowe, toteż zamówienia realizowane są niemal od ręki. Dzięki waszym sugestiom regularnie zmieniamy się na lepsze. Pragniemy podziękować za zaufanie jakim obdarzacie naszą firmę za każdym razem, kiedy zlecacie nam kolejne zamówienie. Zapraszamy do wkroczenia w grono naszych zadowolonych odbiorców. Na naszej stronie firmowej znajdziecie Państwo referencje, w których naszych Klienci – duże jak również znane jednostki medyczne – przedstawiają naszą firmę jako sumiennych partnerów w zakresie dostaw sprzętu medycznego i aparatury medycznej. Na naszej stronie www znajdziecie Państwo także chat, a dzięki niemu w każdej chwili, na żywo macie Państwo dostęp do naszych sprzedawców, którzy odpowiedzą na różne pytania, rozwieją wasze wątpliwości. Czekamy na kontakt z Państwem. Całość oferty znajdziesz – euro-medical.pl .